VII - IV
V - VI
10 - 23 val.
10 - 01 val.

LAIMĖS VALANDOS! Taisyklės

„Laimės valandos“ taisyklės

1. Žaidimas „Laimės valandos“ vyksta pirmadieniais nuo 13 iki 16 valandos.

2. Tikslus akcijoje dalyvaujančių restoranų skaičius ir patiekalai skelbiami UAB „Foodout.lt“ naujienlaiškyje, interneto svetainėje foodout.lt, bei UAB „Foodout.lt“ socialinio puslapio Facebook paskyroje tą pačią dieną, kuomet vyks Laimės valandos.

3. Šio žaidimo metu net 15 specialiu pažymėtų patiekalų galėsite įsigyti už eurą! Už tokią kainą galėsite įsigyti tik 1 patiekalą (toliau – patiekalas) viename užsakyme, jei pateikėte užsakymą nuo 13 iki 16 valandos. Pateikiant užsakymą, speciali nuolaida taikoma tik patiekalui, įprastos užsakymo sąlygos - minimalaus krepšelio ribojimas ar administracinio mokesčio taikymas galioja priklausomai nuo restorano ir yra nurodytas "Restorano" informacijoje.

4. Šie žaidimo specialūs patiekalų pasiūlymai galios tik vieną dieną ir nurodytomis valandomis.

5. Laimingus patiekalus bus galima užsakyti tik interneto svetainėje Foodout.lt ar mobiliaja programėle. Užsakymams telefonu akcija negalioja.

6. Vienas svetainės lankytojas naudodamasis viena paskyra gali šiame žaidime įsigyti tik vieną Laimingą patiekalą. Jeigu vienas lankytojas pateiks daugiau nei vieną užsakymą su LAIMINGA PATIEKALU, jo užsakymas bus atšauktas.

7. Įsigydami Laimingą patiekalą pirkėjai sutinka, kad UAB „Foodout.lt" naudos pateiktus asmens duomenis (vardą, pavardę) bei įsigyto patiekalo pavadinimą rinkodaros tikslais (skelbs interneto svetainėje pigu.lt, socialinio tinklapio Facebook UAB „Foodout“ paskyroje, naujienlaiškyje ir kt.).

8. Žaidime „Laimės valandos“ negali dalyvauti UAB „Foodout.lt" darbuotojai ir jų šeimos nariai.

9. Reklaminėje medžiagoje naudojami patiekalai, nebūtinai sutampa su žaidime „Laimės valandos“ dalyvaujančiais patiekalais. Žaidime gali dalyvauti bet kurie patiekalai iš Foodout.lt asortimento.

10. UAB „Foodout.lt“  pasilieka teisę atšaukti užsakymą, kilus įtarimui dėl sukčiavimo.

Foodout.lt tavo kišenėje!

Užsisakyk maisto į namus ar biurą per iPhone arba Android telefonus. Atsisiųsk nemokamą aplikaciją!.