VII - IV
V - VI
10 - 23 val.
10 - 01 val.

Pagalba

Turi klausimų? Reikia pagalbos? Susisiek su Foodout.lt:

UŽSAKYMŲ PRIĖMIMAS: +370 698 55544

KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRAS tel: +370 698 55544 arba el.paštu: pagalba@foodout.lt

Kas yra Foodout.lt?

Foodout.lt - vieta, kurioje maisto į namus, biurą ar kitą Tau patogią vietą gali užsisakyti net iš 200+ restoranų. Pica, sušiai, kebabai, makaronai... Kinų, japonų, italų, ispanų, turkų, gruzinų ir dar daugiau virtuvių Tau vienoje vietoje - keli pelytės paspaudimais ir maistas į namus jau garuoja ant Tavo stalo.

Kaip užsisakyti maisto INTERNETU iš Foodout.lt?​

  1. Pasirinkite miestą (Vilnius, Kaunas arba Klaipėda) ir nurodykite gatvę į kurią norite, kad maistas būtų pristatytas;
  2. Iš pateikto restoranų sąrašo išsirinkite sau priimtiniausią;
  3. Iš pateikto restorano meniu, susidėkite pageidaujamą krepšelį ir spauskite "Užsakyk";
  4. Suveskite reikiamus duomenis ir patvirtinkite užsakymą;
  5. Per kelias minutes sulaukite SMS žinutės, kurioje bus patvirtintas Jūsų užsakymas, ir Maistas jau pakeliui!

Kaip man žinoti, kad mano užsakymas priimtas?
Jūsų užsakymą patvirtinsime SMS žinute bei el.paštu. Taip pat, viso užsakymo metu, galėsite stebėti savo užsakymo statusą.

Ar galima maisto užsisakyti TELEFONU?
Žinoma, skambinkite tel. numeriu  +370 698 55544 ir Jūsų užsakymą priimsime.

Kokie yra atsiskaitymo būdai?
Jūsų patogumui, galimus atsiskaitymo būdus nurodome prie kiekvieno restorano (atsiskaitymas galimas grynaisiais pinigais atvežus patiekalus, naudojantis el. bankininkyste (Bank link mokėjimo paslauga) per bankus: „Danske“, DNB, Medicinos, „Nordea“, SEB, „Swedbank“ ir Šiaulių banką) banko kortele (Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard) bei pavedimu sudarius sutartį).

Kaip man pakeisti savo užsakymą?
Pakeisti užsakymą galėsite tik jei maistas dar nėra pradėtas gaminti - skambinkite mums į klientų aptarnavimo centrą tel. +370 698 55544 ir mes Jums padėsime.

Ar galiu atšaukti užsakymą?
Atšaukti užsakymą galite tik jei maistas dar nėra pradėtas gaminti  - skambinkite mums +370 698 55544 ir mes Jums padėsime.

Gavau nemokamo pristatymo (nuolaidos) kodą, kur jis galioja?

Nemokamo pristatymo kodas suteikia nemokamą pristatymą ar nuolaidą tik iš tų restoranų, iš kurių logistiką tiesiogiai vykdo Foodout.lt. Informaciją apie restoranus, kuriuose galioja kodas rasite čia.

Ar galiu užsisakyti iš anksto?

Taip, maisto į namus galite užsisakyti ir iš anksto (net 3-ims dienoms), užsakymo metu pasirinkite vėlesnį maisto pristatymą ir nurodykite kurią dieną bei valandą pageidaujate gauti užsakymą.

Kodėl mano užsakymas vėluoja?

Foodout.lt teikia maisto pristatymo paslaugą iš daugiau nei +100 restoranų ir imasi visų priemonių, kad Jūsų maisto užsakymas nevėluotų, visgi pasitaiko visko – restoranai nespėja gaminti patiekalų, pritrūksta produktų (!!!), vairuotojai piko metu įstringa kamštyje.. Vėlavimo atveju, jei toks pasitaikys, visuomet informuosime Jus skambučiu.

Kokie restoranai yra prisijungę prie Foodout.lt?

Foodout.lt jau jungia per 100 skirtingų restoranų (ir sparčiai jungiasi daugiau). Galite rinktis picas, sušius, kinietišką, amerikietišką, tradicinę, europiečių ir dar daug kitų įvairių virtuvių. Restoranų sarąšą rasite čia.

Ar galiu užsisakyti atsiėmimui restorane?

Žinoma. Užsakymo metu pažymėkite, kad maistą atsiimsite vietoje.

Kiek laiko truks maisto pristatymas?
Žinome kaip svarbu karštas maistas, todėl beveik 100 Foodout.lt vairuotojų dirba ypač operatyviai – vidutiniškai maistą pristatome per vieną valandą. Žinoma, priklausomai nuo restorano, nuo užsakymų kiekio, ir Jūsų adreso atstumo nuo restorano, pristatymo laikas gali kisti – todėl tikslų pristatymo laiką visuomet nurodysime užsakymo metu.

Ar galiu į vieną krepšelį įsidėti patiekalų iš kelių restoranų?
Šiuo metu ne, bet artimiausiu metu bus galima užsisakyti iš kelių restoranų vienu metu.

Ar Jūsų puslapis yra saugus? Ar galiu būti tikras?
Mūsų puslapis yra saugus, naudojame naujausias technologijas kurios užtikrina Jūsų duomenų saugumą. Garantuojame puslapio saugumą.

Ar galiu atsiųsti savo nuomonę?
Be jokių abejonių. Susisiekite su klientų aptarnavimo centru +370 698 55544 arba atsiųskite savo atsiliepimą į pagalba@foodout.lt.

 

 

Foodout.lt tavo kišenėje!

Užsisakyk maisto į namus ar biurą per iPhone arba Android telefonus. Atsisiųsk nemokamą aplikaciją!.